להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> מאמרים >> וילות למשפחות עם בריכה
 

טיפים לבחירה נכונה של וילות למשפחות עם בריכה

בריכה פרטית היא חלום שמתגשם בעבור רוב הילדים, הם לא יחכו להזמנה מיוחדת בכדי להיכנס אל המים ויסרבו לצאת מהם ללא הבטחה כי יוכלו לשוב במהרה ולשחק בבריכה. וילות למשפחות עם בריכה הן ללא כל ספק הבחירה האידאלית בעבור חופשות קיץ משפחתיות, צפויה לילדים חוויה נהדרת. על ההורים מוטלת האחריות לבחור נכונה וילה מתאימה ולבדוק כי מתחם הבריכה אכן מתאים לבילוי עם ילדים. כדאי לפקוח 7 עיניים ולבחון היטב כל חפץ חד או מכשיר חשמלי אשר עלול להפוך למפגע בטיחותי.
האחריות להשגחה על הילדים סביב הבריכה מוטלת על ההורים, כדאי להצטייד מבעוד מועד במצופים וגלגלי ים אותם יש להלביש על הילדים הקטנים. שהייה של ילדים בבריכה ללא השגחה מסוכנת ואסורה.

מה חשוב לשאול את בעל הוילה


א.      מהו גודל הבריכה? מידות רוחב ועומק.
ב.      כיצד מתנקים המים בבריכה? באיזו תדירות מוחלפים המים? האם נעשה שימוש בכדורי כלור?
ג.       האם מתחם הבריכה מוקף במשטחים מונעי החלקה? האם ניתן לגדר את מתחם הבריכה בכדי למנוע כניסת ילדים אל המקום ללא השגחה?
ד.      האם המתחם מתאים לשהייה עם ילדים? חשוב לשים לב לכך, קיימות וילות למשפחות עם בריכה אשר אינן מתאימות לילדים לקטנים, אל מולן ישנן וילות המציעות גם בריכת פעוטות לילדים.
ה.      האם ישנה תאורה לילה סביב הבריכה?
ו.        הגנה מפני השמש חשובה מאוד, כדאי לברר אודות וילות למשפחות עם בריכה מקורה.
ז.       אל תתביישו לשאול האם ניתן להוסיף למתחם מתקנים מתנפחים בעבור הילדים ושאר מתקני משחקים, ייתכן כי בעל הוילה מחזיק במחסן פריטים מתאימים וניתן יהיה לקבל אותם ללא תשלום נוסף.

וילות למשפחות עם בריכה מחוממת


לקראת עונת החורף והסתיו כבר כדאי לבחור וילות למשפחות עם בריכה מחוממת. אין להסיק כי כל וילה עם בריכת קיץ קרירה תוכל להציע גם בריכה מחוממת, יש לחפש אחר פרסומים ספציפיים המעידים כי המתחם כולל בריכה מחוממת ולברר מול בעל הוילה מהי טמפרטורת המים והיכן ממוקמת הבריכה. כמו כן, כדאי לברר אלו אטרקציות למשפחות מציעה הוילה ומה מציע האזור כולו, חופשות חורף בצפון כדאי ללוות עם טיולים באזור החרמון, קטיף של פרחים, ביקורים בפינות החי וצפייה במים הזורמים בנחלים או בציפורי החורף באגמון החולה.

וילות למשפחות לחופשה מושלמת עם הילדים


כאשר בוחרים נכונה וילה למשפחות אין כל סיבה להשאיר את התינוק בבית. הוילות מציעות ציוד מתאים לטיפול בתינוקות, בררו מול בעל הוילה אפשרות לקבל עריסה או כיסא אוכל לתינוק. לרוב, בעלי הוילות מחזיקים פריטים מתאימים לטיפול בתינוקות במחסנים. לינה עם ילדים קטנים בוילה דורשת הכנות ובירורים, כדאי לקחת בחשבון כי הילדים הקטנים יחששו לישון לבדם בחדרי השינה הגדולים. וילה למשפחות המציעה מתחם לינה לילדים הקטנים לצד יחידת ההורים תהיה פתרון מתאים בעבור הילדים וההורים. 

וילות למשפחות עם בריכה